הבחירה שלי

אסף אברבוך

 לידה- 1983

בשנת 2001 התגייס לצה"ל והקים מחדש את להקת חיל השריון, בה שירת כזמר, גיטריסט ומעבד מוסיקלי, עד לשחרורו ב2004. בשנת 2003 שחררה הלהקה לרדיו את השיר "האדם שבטנק ינצח" אותו אברבוך כתב, הלחין והפיק.

קריירה מוקדמת

בשנת 2005 זכה לחשיפה טלוויזיונית ראשונה כמתמודד בעונה השלישית של התוכנית "כוכב נולד" בין השירים שביצע בתוכנית היה השיר "ילד אסור ילד מותר" של הזמרת ריקי גל - שאף שימשה כשופטת באותה העונה – שנבחר לביצוע המצטיין של אותה העונה בסקר גולשים בפורום "כוכב נולד" ב"תפוז".

לאחר התוכנית, הופיע ברחבי הארץ והתראיין אודות אלבום הבכורה אותו הוא מקליט. לימים החליט לגנוז את אותו אלבום והשלים אותו רק כעבור כמה שנים, ובמקביל פנה לכיוונים שונים כמו כתיבה, הלחנה והפקה מוסיקלית לאמנים שונים בתעשיית המוסיקה הישראלית.

בשנת 2006 הלחין את השיר "לו יכולתי" למילותיה של חמוטל בן זאב, שיר שיצא כסינגל ואותו ביצע יחד עם לאה שבתיוסי אזולאיחני נחמיאסטל מוסרידורי בן זאבשיר ביטוןניקי גולדשטיין ומורן אהרוני. כל ההכנסות ממכירת הסינגל נתרמו לילדים במצוקה.

בשנת 2008 שיחק אברבוך בסרט "סוף שבוע בגליל" של הבמאי זוכה פרס אוסקרמשה מזרחי, לצד חנה מרוןעודד תאומישרון אלכסנדרשירי גדני ופיני טבגר.

בשנת 2009 היה אחראי על הלחן וההפקה המוסיקלית של שיר הבחירות של "מפלגת הצעירים" שרצה בבחירות לכנסת באותה השנה, יחד עם גיא גבע, למילים של שלומי לאופר. אברבוך אף ביצע את השיר ביחד עם בת זוגו לשעבר, הזמרתלימור דרור.

השנים האחרונות

בסוף שנת 2009 החל לעבוד עם הזמר חובי סטאר וכתב, הלחין והפיק עבורו שני סינגלים: "משחק באש" ו"Boyfriend" (דואט עם הראפר הניו יורקי Clifton Brown אותו כתב והלחין ביחד עם חובי סטאר), וכן כתב והלחין ביחד איתו את השיר "ילד קטן ילד גדול" שביצע חובי סטאר ב"פסטיבל שירי הילדים" של חנוכה באותה השנה.

בשנת 2010 הפיק עבור הזמרת דניאלה פיק את השיר Oh Oh שיצא גם בגרסה עברית תחת השם "אולה". כמו כן, לרגל עליית הסדרה "אחד העם 101" בערוץ 2 (רשת) הפיק גרסה מחודשת לשיר "חתולה שחורה" (שהופיע בסדרה האם "אחד העם 1). את השיר ביצע הרכב הדאנס Para Doggz ביחד עם הזמרת אושר בר טוב. בפורים 2010 הצטלם לקטלוג מיוחד של המאפר ירין שחף ביחד עם בת זוגו דאז, הזמרת מיי פיינגולד.

בהמשך שנת 2010 השתתף בסרט "Reset" של הבמאי יאיר פרי, ובתפקיד הראשי במחזמר "האגם" של מירית שם-אור, (על פי "אגם הברבורים" של צ'ייקובסקי), שעלה בתיאטרון נגה ביפו, ונבחר להופיע בפסטיבל ימי זמר בחולון עם רוקפור,דן תורןזאב נחמהאפרים שמירדודי לויאמילי קרפל ואמנים נוספים במופע שהורכב מהמוסיקאים המובילים שיצאו מהעיר חולון.

בשנת 2011 הלחין עבור הזמרת ליהי עטר את השיר "קונפטי" (למילותיו של מאיר גולדברג) שיצא כסינגל הבכורה מתוך אלבומה השני וזכה להשמעות רבות בתחנות הרדיו השונות.

לאורך השנים הלחין ועיבד מוסיקה לכמה מחזות זמר ביניהם "נמס בגשם" ו"זן נדיר" (צוותא), "סוד הגן הנעלם", ו"שפת התיאטרון" שהיה המחזמר הראשון שעלה במסגרת צבאית בביצוע תיאטרון צה"ל והלהקות הצבאיות. הקשר ההדוק שלו עם הלהקות הצבאיות נמשך עד היום, והוא משמש כבוחן קבוע במילואים ללהקות הצבאיות מאז שחרורו מהצבא.

בשנת 2012 עיבד והפיק מוסיקלית ארבעה שירים לאלבומו החדש של הזמר צביקה פיק, ביניהם שיר הנושא של האלבום "אמא".

החל מתחילת שנת 2012 משחק אברבוך בתפקיד אלביס פרסלי בהצגה "ויוה לאס וגאס" לצדם של דורי בן זאבגיל קופטשניקי גולדשטיין והזמרת סיון.

החל מיולי 2012 משחק אברבוך בתפקיד הראשי במחזמר "צ'ייקובסקי שואו" לצדם של מיכל אמדורסקיאריה מוסקונה, ודובי גל.

בפברואר 2012 חזר אברבוך להופיע ביחד עם להקתו "השמועה" לקראת אלבום הבכורה, אשר עתיד לצאת במהלך שנת 2013. האלבום הוקלט בשתי גרסאות – האחת בעברית והשנייה באנגלית.

בשנת 2012 תרגם שירים ועיבד מוזיקה עבור תכנית הטלויזיה "לה לה לנד" שעלתה לשידור בחברת YES בהפקת "קופרמן הפקות"

ביולי 2012 זכה אברבוך בפרס "קרן העידוד לרווחת היוצר" של אקו"ם עבור אלבומו הראשון, לאחר האזנה מוקדמת של ועדת הפרס.

באוגוסט 2012 הוציא אברבוך ביחד עם להקתו "השמועה" את סינגל הבכורה שלהם "את ראויה לדעת". הסינגל לווה בקליפ בכיכובה של השחקנית הילי ילון, לצדו של אברבוך עצמו.

באוקטובר 2012 הוציאו את הסינגל השני שלהם "עשרים" בו הם מארחים את המוזיקאי ארקדי דוכין.

 

 

 

 

 

 

נתונים אישיים

ס"מ
ק"ג
XS/S/M/L/XL/XXL
EUR
EUR
EUR

 

שלחו לסוכנות

נא להזין נושא
נא להזין שם מלא
נא להזין מספר טלפון
נא להזין כתובת מייל חוקית
נא להזין כתובת מייל חוקית
סגור

שלחו לנמען אחר :

נא להזין נושא
נא להזין שם מלא
נא להזין כתובת מייל חוקית
נא להזין כתובת מייל חוקית
סגור