0
שנה
0
הפקות
0
תפקידים בולטים
0
מועמדים לאקדמיה

אני מאמין - דבר המנכ"ל

זהו דור שרוצה כאן, מהר, ועכשיו, כמעט ללא סבלנות לתהליכים.

אבל רק ילד שמגיע לעיר הגדולה מדימונה ומתחיל מאפס,מבין שאין הצלחה ללא תהליכים,וכל קריירה היא מסע משותף לשחקן והמנהל גם יחד.

החיידק לתחום תופס אותי עוד בגיל צעיר מאד, כילד שלא מחמיץ אף תוכנית ובולע ספרים, ובאותה מידה בעל יכולת חברתית ותקשורתית גבוהה במיוחד.

שני החיבורים הפכו טבעיים עם השנים וגרמו לי להפנים כי יש לי הזכות להשפיע ולהניע אנשים , להביא להגשמת חלומם ולהעניק להם השראה.

האהבה שלי  היא קודם  כל לאמנות ולאמת, ולמעשה אין דבר מרתק וחזק מלהיות אחד מהמובילים בחוטים שיוצרים יש מאין, ובכל יום  אני  עשוי  להיות איש בשורה לשחקן שמקבל את הזדמנות חייו.

השילוב בין הדור הבא של צעירים  מבטיחים לצד אוטוריטות  מוערכות, מהווה   עבורי שליחות,  אחריות ומחויבות גדולה. 

במסגרת התפקיד עליי לג'נגל  בין שני עולמות- הספקים, המפיקים, יוצרי התוכן אל מול נותני האמון, המיוצגים שהולכים  עם הסוכנות כברת  דרך ואני תמיד שם בשבילם ולמענם.. אני מאד מאמין בעבודה בגובה עיניים ותודעת שירות גבוהה.

 ועל כל אלה אני מבטיח לשמור ולהתמיד.

מי אנחנו?

חיים שרגא סוכנות שחקנים וניהול אישי  פועלת למעלה  מ-20 שנה בקידום וייצוג אומנים מעולם אומנויות הבמה, הפרסום, הטלוויזיה והקולנוע.

הסוכנות מהווה בית חם לאמנים מוכרים ומוערכים, אוטוריטות בעלי שם, לצד תגליות מבטיחות ומלווה אותם בכל תהליכי העבודה הנדרשים- החל מאסטרטגיה שיווקית ותוכנית עבודה, השגת האודישנים הנחשבים והאקטואליים ביותר , מיתוג ויח"צ, ועד לפרסום וחשיפה תקשורתית, מיתוג  ויח"צ לצד אנשי תעשיה המובילים  והבכירים בענף.

ההתמדה, הדיוק, סגירת הקצוות, והתשוקה לעשייה, הפכו את הסוכנות לבעלת מוניטין ,קשרים הדוקים ובלעדיים עם אנשי המקצוע הבולטים. הסוכנות נחשבת לעדכנית ומעניינת, תוססת ודינמית ומאמינה כל העת בחדשנות ויזמות.. לאור הניסיון הרב, וטביעת העין החדה, הסוכנות יודעת לדייק בצרכי הלקוח ולפיכך נוקטת בעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

המוטו שלנו:

הגישה שלך היא שתקבע ההצלחה שלך

מה הבידול של הסוכנות?

ניהול אישי מדוייק וחכם, עם יכולת לקבלת החלטות מהירה, ללא ביוקרטיה.

קצב התפתחות התעשיה והמגמות השונות אינם מאפשרים עוד התמקדות בשליחה לאודישנים    כטייס אוטומטי,אלא מצריכים גיבוש תוכנית עבודה, חיבורים ויזמות,יצירה  ומקסום הזדמנויות מעבר  לקולנוע וטלווויזה, ניהול משברים, יח"צ ובניית  מיתוג – כל זאת עם המון התמדה ואנרגיה גבוהה.

המיומנות עם השנים,הפכה את מנכ"ל הסוכנות לבעל טביעת עין מחוננת וחדה, תכונה

המייצרת פתרונות מיידים להפקה,ותרומה חשובה  לליהוק מגוון, איכותי  מאד, מסקרן ובלתי  מתפשר.

הצוות

מנכ"ל ובעלים- חיים שרגא
יעוץ וחיבורים מוסקלים – חן מור
שתפ מסחרי בינלאומי – ליאון מיוחס
יעוץ משפטי – מאיה קנדל
פרוייקטור אתר – רון פאר
מחלקת כספים – דוד ומירי אטינגר

רוצים לדעת עוד?